Co je Fortuna

Sázková kancelář Fortuna si klade za svůj hlavní cíl přinášet zábavu svým zákazníkům, kteří mají rádi sport a nebojí se vsázet.

Společnost Fortuna Entertainment Group byla založena v roce 2009. Od té doby se stala největším provozovatelem kurzových sázek. Zakládající společností byla společnost Fortuna sázková kancelář, a.s., která vznikla už v roce 1990 v Praze. V tom samém roce vznikla také první pobočka této kanceláře. O rok později, tedy v roce 1991, vznikla na Slovensku sesterská společnost, která získala jméno Terno. V roce 2005 se stala novým vlastníkem obou společností, Fortuny i Terna, investiční skupina Penta Investments. Po jejím vstupu se společnost Fortuna zaměřila na sjednocení značky, modernizaci provozu a na expanzi na nové trhu. V tomto roce se dále do skupiny přidala další společnost, tentokrát polská sázková kancelář Profesional. V současné době je Fortuna Entertainment Group velkou holdingovou společností, která kromě českého trhu působí také na Slovensku, Polsku a v Maďarsku. Tato společnost nadále proniká na zahraniční trhy a zakládá zde své nové pobočky.


Fortuna Entertainment Group je jednou ze zakládajících členů Asociace provozovatelů kurzového sázení. Tato asociace sdružuje největší společnosti v odvětví sportovních sázek. Jejím cílem je přispívat k férovým postupům, transparentnosti finančních toků a k dodržování zákonů v dané oblasti.

Fortuna Entertainment Group dodržuje regulační normy na národní i evropské úrovni. V závislosti na místních pravidlech společnost Fortuna také odvádí určité procento z tržeb na veřejně prospěšné účely. Sázení je součástí sportovní zábavy a jedním z hlavních prostředků, kterými se financuje činnost sportovních klubů. Finančními prostředky také pomáhají hendikepovaných sportovcům prostřednictvím grantů pro rozvoj regionálního sportu.

Sázková kancelář Fortuna se také hlásí k tzv. odpovědnému sázení. Aktivně se účastní různých projektů, jejichž hlavním cílem je představit odpovědný přístup k sázení. Především zdůrazňují dodržování příslušné věkové hranice. Tento přístup se snaží společnost Fortuna uplatňovat na všech trzích.

Založ si účet a získej až 3 000 Kč!

A proč sázet právě u Fortuny? Jedná se o devizou společnost, která zaměstnává profesionální a zkušené bookmakery, kteří se výborně orientují na lokálních trzích. Díky tomu, že opravdu dokonale znají sázkařské prostředí, mohou nastavovat kurzy tak, aby byla společnost vysoce konkurence schopná a zároveň také atraktivní pro své klienty. Velkou předností sázkové kanceláře Fortuna je také rychlá výplata výher.

V budoucnu chce sázková kancelář Fortuna upevnit svoji pozici na trhu s kurzovými sázkami v regionu střední Evropy.