Jak sázet

Vyber si favorita , typ a výši sázky a vyhrávej!

Přehled vsazených tiketů

Pokud jsi už rozhodnut, na koho chceš vsadit, je čas podat sázku. Sázku na tvoji vybranou událost podáš kliknutím na příslušný kurz dané události. Tvoje sázka bude okamžitě přidána na sázenku, která se nachází v pravé horní části obrazovky. Následně je nutné vybrat na sázence typ sázky a výši vkladu.

Společnost Fortuna nabízí hned několik typů sázek. Jedná se o typ Solo, Ako, Maxikombi, Falc, Expert a Malá domů.

  • Solo je typem jednoduché částky, kdy je možné vsadit pouze na jeden zápas s libovolným kurzem.
  • Ako je akumulovaná sázka. Jedná se o to, že můžeš vsadit minimálně na 2 sázkové příležitosti s libovolným kurzem, které se navzájem nijak nepodporují. Výsledný kurz je pak dán součinem všech kursů na tiketu. Maximálně můžeš vsadit na 70 sázkových příležitostí.
  • Sázkový typ Maxikombi tvoří minimálně 2 sázkové příležitosti, které se rozdělují do jednotlivých skupin. Výši výhry pak určuje počet uhodnutých skupin. Jedná vlastně o kombinaci Solo a Ako.
  • Za Falc je označována několikastupňová sázka. Tento typ sázky je tvořen minimálně dvěma skupinami (2-7). Když uhodneš první skupinu, vyhraješ poloviny výhry z této skupiny. Druhá polovina automaticky přechází jako vklad na následující skupinu.
  • Dalším typem sázek, který Fortuna nabízí, je Expert. Jedná se o sázku s rostoucím bonusem. Stačí, když se trefíš všechna utkání v rámci jednoho kola z vybrané ligy a ke své výhře obdržíš bonus až ve výši 100 000 Kč.
  • Posledním typem je Malá domů. Jde vlastně o jakousi sázku s pojistkou. Sázka s minimálním kurzem 200:1 a maximální kurzem na jednu událost 5:1. Při jedné chybě získáš desetinásobek svého vkladu zpátky.

Jakmile si zvolíš typ sázky a výši vkladu, je nutné celý tiket přepočítat. Stačí, když klikneš na ikonu „přepočítat tiket“. Ve spodní části tiketu pak nalezneš výši částky, kterou je nutné zaplatit. A pak už jen stačí kliknout na „Vsadit“ a čekat, jak závod či zápas dopadne. Minimální výše, kterou musíš vsadit je 10 Kč.

Založ si účet a získej až 3 000 Kč!

Určitě tě také zajímá, jak si svoji výhru můžeš vybrat. Existují 2 různé způsoby. Buď si ji můžeš nechat připsat na účet, nebo si ji vyzvedneš na pobočce Fortuny v hotovosti. O výběr však musíš nejdříve zažádat a to buď na internetové stránce Fortuny v sekci Žádost o výplatu nebo prostřednictvím SMS.

Minimální výše výběru není nijak omezena. Stejně tak maximální výše výběru. Co se týká bezhotovostního výběru, určitě musíš počítat s určitou časovou prodlevou, která trvá tak 2 pracovní dny. V případě, že si výběr hotovosti rozmyslíš, ale již máš podanou žádost o výplatu, stačí, když zadáš nový požadavek o výběr převodem ve výši 1 Kč a tím se předchozí požadavek stornuje.