Jak založit účet

Založ si účet u Fortuny snadno a rychle!

Účet si můžeš založit přes internet nebo na pobočce Fortuny

Chceš sázet u Fortuny? Není nic snadnějšího, než si založit účet online. Založení účtu se skládá ze tří jednoduchých kroků. První krok spočívá ve vyplnění jednoduchého registračního formuláře, který následně odešleš. Základní podmínkou je tvůj věk. Účet u Fortuny si můžeš založit pouze v případě, že jsi starší 18-ti let. Pokud požaduješ také bonus, který Fortuna nabízí svým novým klientům, je nutné tuto kolonku zaškrtnout.

Následuje ověření účtu. Na tvůj uvedený email ti přijde zpráva pro ověření tvojí adresy. Stačí jen na zaslaný odkaz kliknout. Za okamžik ti pak přijde telefonem SMS s registračními údaji. Tedy s číslem smlouvy, uživatelským jménem a heslem.

Založ si účet a získej až 3 000 Kč!

Tvoje registrace je už téměř hotová. K dokončení stačí navštívit některou z poboček sázkové kanceláře Fortuna, předložit průkaz totožnosti, uživatelské jméno a heslo, které ti přišlo v SMS zprávě. Podepíšeš smlouvu a registrace je hotová. Po registraci obdržíš ještě kartu KLUB PLUS. Jedná se o kartu, která slouží k identifikaci Člena Klubu. Na nového člena čeká bonus ve výši 3 000 Kč a 100 Kč dostane přímo na ruku.

Jakmile se zaregistruješ, okamžitě ti bude aktivováno klientské konto, tzn. I-Konto. Díky tomuto kontu můžeš uzavírat sázky prostřednictvím internetu nebo uzavírat bezhotovostní sázky na Pobočkách a uzavírat sázky prostřednictvím svého mobilního telefonu.

Pokud máš zájem o zvýšení svého hráčského konta, můžeš jej navýšit prostřednictvím řady pohodlných metod. Jedná se například o bezhotovostní platbou prostřednictvím bankovního účtu vedeného u České spořitelny, ČSOB, GE Money Bank a u dalších peněžních institucí. Navýšit svůj kredit můžeš také pomocí elektrické peněženky.