Kurzové sázky

V sázkové kanceláři Fortuna si můžete vsadit nejen na různá sportovní klání, ale i na vítěze pěveckých soutěží, vítěznou stranu politických voleb a jiné.  

Vsadit si můžeš na jakýkoliv hokejový tým

Sázková kancelář Fortuna se primárně zabývá kurzovým sázením. Tento princip spočívá v odhadování výsledku události, které je za účelem výhry podloženo sázkou. Pořadatel sázky zvažuje pravděpodobnost jednotlivých možných výsledků události, které mohou nastat, a podle toho vypisuje příslušné kurzy. Pokud správně odhadneš výsledek, získáš vsazenou částku vynásobenou daným kurzem. V případě, že tvůj odhad bude špatný, provozovatel si tvoji vloženou částku nechá jako výdělek.

U sázkové kanceláře Fortunu si můžete vsadit především na různé sportovní utkání, jako jsou fotbal, hokej, basketbal, volejbal a řada dalších sportů, které se hrají nejen u nás v České republice, ale i v zahraničních státech. Sázková kancelář Fortuna nabízí opravdu širokou škálu sportovních utkání, na které si můžeš vsadit.

Vsadit si však můžeš i na jiné než sportovní akce. Například, kdo vyhraje Českého slavíka, která politická strana zvítězí ve volbách nebo je možné vsadit na vítězku Miss a mnoho jiného.

Fortuna svým klientům nabízí také číselné hry, které jsou speciálním typem kurzových sázek. Hlavním smyslem těchto her je uhodnout co největší počet čísel, která budou vylosována. Hlavním znakem číselných her je také to, že se výhra nerozděluje mezi několik výherců.

Založ si účet a získej až 3 000 Kč!

Pokud si nejsi jistý, na kterého hráče nebo klub si vsadit, můžeš se podívat na statistiky nebo sportovní servis, kde získáš informace o tom, jak daný sportovní klub nebo hráč hrál, jaké podává výkony a celou řadu dalších informacích, které ti při tvém rozhodování mohou pomoci.

Pokud si chceš vsadit doma, v práci nebo třeba na dovolené v zahraničí, můžeš k tomu použít mobilní telefon. Stačí jen být připojený na internet. Po otevření internetového prohlížeče v tvém mobilu zadáš adresu této mobilní aplikace m.ifortuna.cz. Jelikož vzhled vypadá naprosto stejně jako na počítači, orientace nebude žádným problémům. Díky mobilnímu telefonu tak můžeš dále sázet nebo kontrolovat výsledky téměř kdykoliv.