Nabídka sázek

V sázkové kanceláři Fortuna si můžeš vsadit nejen na nejrůznější sportovní zápasy.

Vsadit si můžeš na atrak

 

sázkové kanceláři Fortuna si můžeš vsadit zejména na sportovní akce. Klasicky se nejčastěji vsází na výsledky fotbalu nebo hokeje. Vsadit si však můžeš i na další atraktivní sporty jakými bezesporu jsou například basketbal, tenis, golf, ragby, házená, volejbal, plochá dráha, golf, tenis, šipky box, snooker nebo třeba plážový fotbal.

Ze zimních sportů si pak můžeš vsadit na alpské lyžování, klasické lyžování, curling, rychlobruslení, shorttack, krasobruslení, snowboarding, skeleton, akrobatické lyžování nebo saně.

Vsadit si můžeš nejen na nejen na českou ligu, ale také na ligu zahraniční. A to jak ve fotbale, tak i v ledním hokeji. Vsadit své peníze můžeš jak na muže, tak i na ženy, případně se smíšené páry.

Pokud se odehrávají významnější události, jako je mistrovství světa nebo olympiáda, můžeš si vsadit na speciální sázky. Vsadit si můžeš také na favorita dne.

Kromě sportovních disciplín si můžeš také vsadit také na různé jiné, nesportovní jako. Například si můžete vsadit, kdo vyhraje Oscary, Českého slavíka nebo třeba americké hudební ceny Grammy.

Založ si účet a získej až 3 000 Kč!