Sázení na mobilu

Vsázej a vyhrávej i přes svůj mobilní telefon!

Mobilní verze live sázek

Vsázení nebylo nikdy jednodušší! Vsázet teď můžeš 24 hodin denně díky vsázení prostřednictvím  mobilního telefonu. Stačí, když v mobilním telefonu otevřeš internetový prohlížeč, zadáš adresu m.ifortuna.cz a můžeš začít vsázet.

Založ si účet a získej až 3 000 Kč!

Použití mobilního zařízení k vsázení má celou řadu výhod. Můžeš ovládat svůj hrací účet přímo ze svého mobilu. Nabídka sázek je stejná, jako na webových stránkách sázkové kanceláře Fortuny. Díky mobilnímu telefonu máš také neustálý přehled svých tiketech a sázkách i když zrovna nejsi na počítači, není žádný problém se na stránkách orientovat.  Ovládání je jednoduché a intuitivní. Jelikož vzhled stránky vypadá naprosto stejně jako Vsázet tak můžeš doma, v práci, na cestách, na dovolené nebo přímo na stadionu při zápase. Mobilní vsázení je optimalizováno pro iOS a Android. Vsázením se můžeš bavit 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Vsazený tiket přes mobilní telefon       Domovská stránka Fortuny        Přehled sázek zobrazený na mobilním telefonu

Pokud chceš mít tuto aplikaci neustále k dispozici, je dobré si vytvořit záložku do telefonu. Jedním rychlým stisknutím se pak můžeš opět přihlásit na webovou stránku m.ifortuna.cz.