Číselky

Tipuj čísla, která budou vylosována a vyhrávej!

Uhodni čísla a vyhraj!

Číselky jsou speciálním typem sázek. Hlavním smyslem hry je uhodnout čísla, jaká budou vylosována. Rozdíl od her, které fungují na principu hry Lotto, je v tom, že u číselek je předem známá výše výhry, která je dána pevným kurzem.

Pokud tedy něco vyhraješ, získáš výhru celou bez ohledu na to, kolik bylo dalších výherců. To znamená, žádné další rozdělování výhry mezi výherce.

Sázková kancelář Fortuna nabízí 6 typů těchto her.

Prvním typem je tzv. Trojka. Maximální počet čísel, které můžeš vsadit, jsou 3. Celkově se losují 3 čísla z 21. V případě, že uhodneš všechny 3 čísla, při sázce 20 Kč bude tvoje výhra činit 5 000 Kč.

Druhý typ číselné hry nese název Meloun. Maximální počet čísel, který si můžeš vsadit je 8. Ve hře se losuje 20 čísel z 80. V případě, že uhodneš všech 8 čísel, při vkladu 20 Kč, můžeš se těšit výhře ve výši 1 000 000 Kč!

Při číselné hře Presto můžeš vsadit 5-8 čísel. U tohoto typu hry se vylosuje 10 čísel z 20. Pokud budeš mít štěstí a uhodneš všech 8 čísel, při sázce 20 Kč, vyhraješ 20 000 Kč.

U dalších tří typů číselek se již počítá s kurzy. To znamená, že výše kurzů ovlivňuje také výši výhry.  Jedná se o hry 3 z 21, 9 z 49 a 20 z 80. První číslo z dvojice představuje počet čísel, které je možné vsadit. Druhé číslo pak určuje, z kolika celkových čísel si můžete vybírat.

Založ si účet a získej až 3 000 Kč!