Výsledky, statistiky & servis

Získej užitečné informace o týmech a vsaď si na svého favorita!

Statistika týmů Gambrinus ligy

Na stránkách Fortuny můžeš také najít velice zajímavé informace, které ti pomohou při tvém rozhodování, který hráč nebo tým vyhraje.

Statistiky ti umožňují udělat si obrázek o tom, jak daný sportovní klub hraje, jaké má výsledky, jak se danému týmu daří hrát na domácím a jak na soupeřově hřišti a mnoho dalších užitečných informací. Právě takové informace ti při rozhodování, na který sportovní klub vsadit,  mohou velice pomoci.

Pokud jsi zmeškal výsledky zápasu nebo závodu, není žádný problém na ně podívat na stránkách sázkové kanceláře Fortuny. Nalézt zde můžeš výsledky ze všech sportů. Výsledky se zobrazují vždy za 3 dny. Podívat se můžeš také na live výsledky. Jedná se tedy o průběžné výsledky právě probíhajících zápasů a závodů.

Pokud hledáš podrobnější informace o nejatraktivnějších ligách, jako je Gambrinus liga, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, NHL nebo třeba KHL, můžeš se podívat na stránky Sportovního servisu. Právě zde můžeš nalézt také informace o probíhající olympiádě nebo mistrovství světa. Díky sportovnímu servisu budeš znát aktuální kurzy, rozpis jednotlivých zápasů nebo informace z předešlých kol.

Založ si účet a získej až 3 000 Kč!