Politické sázky: nový předseda KSČM

Komunistická strana Čech a Moravy vstupuje do voleb nového předsedy asi ve své nejdivočejší době od listopadu 1989. Na jedné straně partaj brutálně pohořela v parlamentních volbách, na straně druhé se paradoxně jeví situace, že bude buď přímo stranou vládní anebo alespoň vládu podporující. Vojtěch … (Číst více...)

Brendan Gallagher: +0,5 bodů

Brendana Gallaghera prostě musíte milovat, když fandíte Montrealu. Je to neúnavný dříč, pravidelně zmiňovaný v pozápasových reportech jako nejlepší hráč Canadiens. Na to, že měří jen 175 cm, má pro strach uděláno. Chodí aktivně do brankoviště. Tečuje, doráží a natahuje na sebe fauly. Sen každého … (Číst více...)

Pardubice-Hradec Králové: oba týmy dají gól

Se spožděním tří týdnů zaviněným nepřízní počasí se odehraje východočeské derby. Před sezonou by přitom málokdo očekával, že do něho půjdou v lepším rozpoložení Pardubice. Hradec Králové však sezonu po sestupu z nejvyšší soutěže nezvládá a na rychlý comeback to momentálně nevypadá. Votroci ztrácejí … (Číst více...)

New York-Minnesota: 2

Basketbalisté Minnesoty udělali důležitý krok k postupu do play off Západní konference, když doma v úterý porazili přímého konkurenta Los Angeles Clippers 123:109. Pořád ale nemají jistotu, takže si nemůžou dovolit jakkoliv polevit, Denver a Clippers nejsou daleko a čekají na zaváhání. Minnesota … (Číst více...)

Polsko-Nigérie: 1

Pro oba týmy je vzájemný zápas užitečnou prověrkou před mistrovství světa. Polsko se ve skupině střetne se Senegalem, zatímco Nigérii čekají Chorvatsko s Islandem. Nigérijci postoupili ze skupiny smrti na úkor Alžírska s Kamerunem, tým je přitom hodně mladý a perspektivní, nechybí v něm ale … (Číst více...)